Breadcrumb მთავარი / რესურსები / პუბლიკაციები / მდგრადი განვითარების მიზნების დაფინანსების ანგარიში პუბლიკაცია მდგრადი განვითარების მიზნების დაფინანსების ანგარიში 09 თებერვალი 2021 პოლიტიკის დოკუმენტი აფასებს ადგილობრივ სიტუაციას, მიღწეულ პროგრესს და იძლევა რეკომენდაციებს არსებული დაფინანსებით მდგრადი განვითარების მიზნების მისაღწევად. გამოქვეყნებულია გაეროს მუდმივი კოორდინატორის ოფისი English File type: PDF ჩამოტვირთვები: @ჩამოტვირთვების რაოდენობა მიზნები, რომლებსაც ჩვენ მხარს ვუჭერთ ამ ინიციატივით დაკავშირებული კონტენტი რესურსები 28 მარტი 2025 არჩევნებთან დაკავშირებული იოლად საკითხავი მასალები ინტელექტუალური შეზღუდული შესაძლებლობის მქონე პირებისთვის რესურსები 21 მარტი 2025 საქართველოს პირველი ორწლიური გამჭვირვალობის ანგარიში და სათბურის გაზების ემისიების ეროვნული ინვენტარიზაციის დოკუმენტი. 2024 რესურსები 19 მარტი 2025 ტერმინოლოგია და ცნებები შეზღუდული შესაძლებლობისშესახებ. 2025
რესურსები 28 მარტი 2025 არჩევნებთან დაკავშირებული იოლად საკითხავი მასალები ინტელექტუალური შეზღუდული შესაძლებლობის მქონე პირებისთვის
რესურსები 21 მარტი 2025 საქართველოს პირველი ორწლიური გამჭვირვალობის ანგარიში და სათბურის გაზების ემისიების ეროვნული ინვენტარიზაციის დოკუმენტი. 2024